חיפוש
  • קרין טאוב | דולה

חוזרת לחדר-לידה

אחרי הקורונה, יולדות מאוכזבות שרצו אותי אבל נאלצו לבחור בין בן-הזוג וביני, ליווי כמיטב יכולתי באונליין והכנות-ללידה בוידאו - סופסוף אני יכולה לחזור לעשות את מה שאני אוהבת ולהיות שוב במקום הנפלא ביותר שיש - חדר-לידה.

לחזור ולטפל, לעסות, לגעת, להשרות רוגע וביטחון. להעניק את הטיפולים - ספינינג-בייביז, רפלקסולוגיה, דיקור, הומיאופתיה, שמנים אתריים ממוקדים ללידה, אוסטיאופתיה ללידה - כל מה שנמצא בארג-הכלים שלי ובידיים שלי.

לחזור לכוננות. להתרגשות. לריחות ולקולות של חדרי-הלידה, ריחות הספריי המרגיע של בייבי-טבע על מגבת לבנה טבולה במים קרים, שמן העיסוי המורכב מצמחים נפלאים שגם חודרים לעור וגם מדיפים ניחוחות של ספא נפלא, סטיק שמן-תפוז של ד״ר קיי לשלב הלידה עצמה והאורות הנמוכים והמוסיקה הבוקעת מהנייד - הפלייליסטים שלי או אלו שאני ממליצה לכל יולדת להוריד.

כשאנחנו יוצרות מרחב נעים ורגוע בחדר-לידה - את והמלווה שלך תרגישו נינוחים וזה יעסור להוריד לחץ, מתח וגם כאב.

אני מחכה גם לך. תתקשרי אלי לדבר ולקבוע פגישת היכרות, ללא תשלום וללא התחייבות. 0544-888688


20 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הריון בזמן קורונה

נכון לעכשיו, אין אינדיקציות כי נגיף הקורונה עובר לעובר. כמובן שחשוב מאד לעשות הכל, במיוחד בזמן ההריון, על-מנת להישמר מהדבקה כדי להגיע ללידה בריאה ולא לקחת שום סיכונים.

להיות דולה

הנייד פתוח וצמוד תמיד. לא מתרחקת מאיזור המרכז אם יש יולדת שמתקרבת לתאריך המשוער. קופצת מכל צלצול, התרמיל הגדול מוכן. בגדי-עבודה נקיים מקופלים על הכסא. הכל מוכן ליציאה מהירה לחדר-הלידה. מניסיון -